Jenty prirozeně na web.png

Jak je to důležité, když jde o ...

Ulice Slovenská, Zdroj: www.mubruntal.cz
Ulice Slovenská, Zdroj: www.mubruntal.cz
Kdysi jsme vedli s kamarády nějaký exkrementální rozhovor, jehož zakončením byla památná věta jednoho z nich: ale jak je to důležité, když jde o ..., co? (místo tří teček doplňte si libovolné lidové slovo nazývající exkrement)
Vzpomínám na tuto větu často, protože její dvojsmyslnost je naprosto geniální. A vzpomněla jsem si na tuto větu, když jsem s jednou paní stála v Bruntálu na Slovenské ulici před veřejnými toaletami a s hrůzou jsme zjistily, že mají polední pauzu. Zbývalo jen pár minut do otevření. Já jsem si posteskla, že jsem se zrovna trefila do polední pauzy. Od rána člověk stojí na trhu a když se konečně rozhodne...mají zavřeno. Ale co jsem slyšela od spolustojící, mi vyrazilo dech. Prý právě byla v kavárně, ale radši šla na záchod na veřejné toalety, prý v kavárně jsou záchody nic moc.

Už jste někdy slyšeli, že by veřejné záchodky byly čistší než toaleta v kavárně? Já ne. Po pár minutách jsem ale zjistila, že paní spolustojící měla naprostou pravdu. Takhle čisté záchodky jsem v životě neviděla, opravdu luxus. A jen za pětikačku! Klobouk dolů Bruntále, klobouk dolů.

Takže až navštívíte město Bruntál, nebojte se zavítat na veřejné toalety, změní Vám, třeba jako mě, názor na pouliční záchodky. A nezapomeňte, jak důležité je, když jde o ...

Vaše Petra
v Opavě, 17. 7. 2016
17.07.2016 13:20:27
gallusp
Email: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one