jentymala - zelenkavá.png...přirozeně

20160604_095904.jpg
27. 6. 2016 by gallus

Ve dnech 1. - 8. července 2016 nebude firma JENTY vyřizovat objednávky, jelikož si bude dovolovat na dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit v plné síle 11. července.
IMAG1412.jpg
9.6.2016 by gallus

O plánovaných cestách Vás budeme vždy informovat v Novinkách. Chcete-li mít jistotu, že nepropásnete jedinečnou příležitost obdržet zboží za pár kaček (přesněji 30 Kč) dopravného, neváhejte se přihlásit k odběru Novinek (žlutý rámeček vpravo dole na úvodní straně). Podrobnosti o cestě se dozvíte zde v článku nebo v odkaze Doprava.
8.6.2016 by gallus

Přijměte, prosím, veřejnou omluvu za chybnou etiketu výrobku Hořčice kremž. A to především vy, všichni milí lidé, kteří jste zakoupili Hořčici kremž 8. 6. 2016 na trhu v Bruntálu. Na etiketě chybí ve složení výrobku kurkuma (bio), která je v nemalém množství přítomna.

Přesné a správné složení výrobku Hořčice kremž: naklíčené semeno hořčice černé , jablečný ocet JENTY (přírodzené), lák z kysaného zelí (přírodzené), extra panenský olivový olej, kurkuma (bio), nerafinovaná mořská sůl (přírodzené), skořice (bio), koriandr (bio), hřebíček (bio)

Ještě jednou se tímto omlouváme a doufáme, že tento malý nedostatek nezkazí chuťový zážitek z naší Hořčice kremž.
Kontakt: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Opište prosím kontrolní kód "8949"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one