Jenty prirozeně na web.png

Zahradní domeček pro děti - návod

domeček1.JPG
28. 4. 2017 by gallus

Krásný a pohodový dětský zahradní domek v deseti krocích (sestavila žena):
1) Pořiďte si velmi zručného partnera. Úroveň zručnosti je zapotřebí vysledovat před tím, než přejdete k bodu 2. Jedním z nadějných ukazatelů zručnosti je např. vlastnictví velké bedny s nářadím obsahující takové zajímavosti, jako je šuplera (to posunující se pravítko se zobáčkem), zednická tužka (taková ta veliká oválného průřezu) či hasák (takové ty kleště do L).

2) Pořiďte si s velmi zručným partnerem minimálně jedno dítě. Bez dítěte se budete těžko domáhat DĚTSKÉHO zahradního domku.

3) Pořiďte si zahradu. Nebo aspoň dům se zahradou. Bez zahrady se budete těžko domáhat dětského ZAHRADNÍHO domku.

4) Počkejte, až velmi zručného partnera napadne postavit dítěti (dětem) dětský zahradní domek. Trpělivost v tomto bodě je velmi důležitá, neb takový dětský zahradní domek stavěný s láskou a nadšením bude mít úplně jiné proporce než dětský zahradní domek stavěný z donucení a pod nátlakem.

5) Udržujte sousedské vztahy v přátelské rovině. Nikdy nevíte, kterého ze sousedů velmi zručného partnera napadne postavit dětský zahradní domek. Může Vašemu velmi zručnému partnerovi poradit, vypůjčit, pomoci. Následná pravděpodobnost, že Váš velmi zručný partner postaví dětský zahradní domek lepší a krásnější, se blíží jistotě.

6) Udržujte rodinné vztahy v přátelské rovině. Nikdy nevíte, který z příbuzných velmi zručného partnera projeví touhu udělat dětský zahradní domek ještě krásnější, veselejší a barevnější, než už je.

7) Nechte velmi zručného partnera pokračovat v pro Vás zdánlivě hotovém díle. Co se dnes zdá, jako hotový dětský zahradní domek, může být zítra dětským zahradním domkem se schody, vestavěným stolem či policí.

8) Nebraňte a nezasahujte. Nebraňte dítěti (dětem) v nápadech, jako dát do okna dětského zahradního domku záclonu, sníst si v dětském zahradním domku svačinu nebo zabydlet dětský zahradní domek spoustou pastelek a dalším velmi nutným vybavením. Ovšem do těchto nápadů nezasahujte. Nechte dítě (děti), ať těmito nápady zasáhne některého z Vašich milujících příbuzných.

9) Respektujte soukromí dítěte (dětí) v dětském zahradním domku. Nelezte dovnitř. Nejen, že se fláknete hlavou o futra při vstupu, nejen, že se fláknete hlavou do krovu, když zapomenete na jeho světlou výšku, nejen, že se fláknete do futer při panickém úprku. Ještě navíc se může stát, že Vás dítě (děti) přijmou v dětském zahradním domku s radostí. Nechte nerespektovat soukromí svého dítěte (dětí) v dětském zahradním domku některého z Vašich milujících příbuzných.

10) Posaďte se na zahradě s výhledem za dětský zahradní domek, kochejte se jeho krásou a faktem, že Vaše dítě (děti) si hraje v úžasném dětském zahradním domku s některým z Vašich úžasných milujících příbuzných.
domeček5.JPG
domeček3.JPG
domeček2.JPG
domeček4.JPG
28.04.2017 08:47:36
gallusp
Email: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one