Jenty prirozeně na web.png

První JABKO zahájen

stromvkvětu.jpg
1. 6. 2016 by gallus

Vůbec nemáte páru, o čem je řeč? A ještě navíc jsme nespisovní a neumíme skloňovat? Čtěte dál, třeba to bude mít šťastný konec.
Jsme malinkatá rozjíždející se firma, přesto cítíme, že jak jen to půjde, spojíme síly a pomůžeme, kde naše pomoc bude vítána.

Naše zboží míří především na místní rynek, a tak i pomoc chceme směřovat především do blízkého okolí. Veškeré dary, ať už hmotné či finanční, budou pečlivě dokumentovány a o všem se dopodrobna dozvíte. Rádi bychom znali toho, komu náš příspěvek pomůže. Zdali to bude člověk, veverka, neziskovka, začínající podnikatel nebo třeba lípa, budete vědět vždy dopředu. Vždy budete přesně vědět, kam Vaše dary nebo příspěvky plynoucí z prodeje našeho zboží poputují.

Aktuální Jednoznačný A Blahovolný Krok Otevřenosti (JABKO) bude zahájen vždy přímo zde v Novinkách. Na stránce Pomáháme. Můžete taky. bude popisován jeho průběh a vůbec všechno okolo.
Dnes, 1. června 2016, zahajujeme JABKO č.1 - Jedlý les a budeme se skládat na stromky, keře, sazenice pro Lesní klub Zvonek. Podrobnosti najdete zde.

Editace: za nefunkční odkazy se omlouváme, skončily jako spousta dalšího materiálu při velké mazací nehodě v propadlišti dějin...
14.04.2017 09:40:10
gallusp
Email: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one