Jenty prirozeně na web.png

Provozovna v novém hávu

provozovna.png
24. 8. 2022 by gallus

S radostí Vám oznamuji změnu adresy provozovny, ze které pochází všechny JENTY výrobky. Díky tomu, že Vám JENTY dobroty chutnají, dospěla jsem k potřebě většího prostoru pro výrobu. Začínaje v roce 2016 asi se dvěma kameninovými nádobami na kvašení jablek...
Začínaje v roce 2016 asi se dvěma kameninovými nádobami na kvašení jablek, dnes již je několikrát ročně dopřáván jablečný zábal 14 nádobám. K  několika středním demižonům letos přibylo pět 50 litrových, které čekají na svou kartáčovací lázeňskou proceduru. Zelí již zřídka spočívá ve 12 litrových zelácích, zato v 24 litrových kvasí o dušu. Kdysi darovaný 20 litrový lis se dávno vrátil ke svému dárci, když jej vystřídal lis 30 litrový a i ten již dostal dlouhodobé volno a loni jej vystřídal lis 70 litrový.

Všechny tyto krasavice a krasavce jsem již nadále nemohla bez újmy jejich nebo své mačkat ve stávajících 23,55 m2, slovo dalo slovo a přestěhovali jsme se do krásných a úžasných 62,7m2 na Rybářskou 12 v Opavě. Pro Vás se samozřejmě nic nemění, Vy najdete své favority ve svých oblíbených obchůdcích.

Celá věc se mohla uskutečnit jenom díky tomu, že Vám JENTY výrobky chutnají a díky Vaší shovívavosti a porozumění k vrtkavosti přírodních a přirozených procesů.
Dlouhodobě jste/jsme zvyklí na jednolité konvenční výrobky neměnící se ani po letech. Vy se přesto se nezaleknete hnědého prstýnku na povrchu CHŘENU, protože víte, že jablíčka v něm obsažená na vzduchu oxidují a mění barvu. S pochopením si dopřáváte KYSANÉ ZELÍ, které je pokaždé jinak křupavé a někdy ani nekřupne. Pokaždé jiný odstín červené u ČERVENÉ KVAŠENKY Vám přijde naprosto normální, s nekonečnou trpělivostí čekáte na další letní sklizeň, když zjara dojdou KVAŠÁKY a matka na JABLEČNÉM OCTĚ ve Vás vyvolává úlevu, protože je důkazem, že je ocet živý.

Za to Vám patří velké díky a je mi ctí pro takové strávníky sbírat, trhat, lámat, oplachovat, škrábat, čistit, krouhat, strouhat, míchat, vážit, pěchovat, plnit, zavírat, chladit, chystat, balit, nakládat, vykládat, shánět, mačkat, rmutovat, lisovat, stáčet, navrhovat, lepit, šít, lemovat, vyvíjet, vymýšlet, fotit, psát... :)
25.08.2022 16:19:03
gallusp
Email: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one