Bez názvu.png...přirozeně

9. 8. 2016 by gallus

Omlouváme se všem návštěvníkům Bruntálských farmářských trhů, které proběhnou 10. srpna 2016. Z důvodu nemoci nebudeme přítomni. Budeme se těšit příště na shledanou.
19. 7. 2016 by gallus

Mají si kde hrát? Ano, u našeho stánku mají!S laskavým svolením výtvarníků a jejich právních zástupců (dětí a jejich rodičů) budeme do odkazu Obrázky z trhů (horní lišta, vedle Kontaků) ukládat dětské osobní poklady. Malíři jsou to úžasně bezprostřední, plní nápadů, barev, snů ve svých otevřených hlavičkách. Ještě nečekají na múzu, mají ji v sobě a všude okolo a pořád. Podívejte se, pokochejte se!

Přijďte se svými ratolestmi na trh. Když budou chtít, namalují si obrázek, Vy v klidu ochutnáte, poklábosíme... prostě pohoda jazz.
11. 7. 2016 by gallus

Vzhledem k tomu, že minulý týden připadl svátek Den upálení mistra Jana Husa na středu, bylo rozhodnuto o přesunutí termínů farmářských trhů konajících se v Bruntálu!

Nejbližší termín, kdy budeme přítomni na trhu v Bruntálu, je tedy středa 13. července 2016. Další trhy budou pokračovat ve 14 denních intervalech od tohoto, tj. 27. 7., 10. 8. a tak dále a tak podobně. Tím pádem se mění i celý rozpis, kdy budeme v Bruntálu na farmářských trzích přítomni. Podrobněji v odkazu Trhy - kdy a kde.
29. 6. 2016 by gallus

Vyhlašujeme soutěž o kornoutek koření dle vlastního výběru. Podrobnosti najdete v článku o smoothie, v odkaze Zápisník.
27. 6. 2016 by gallus

Ve dnech 1. - 8. července 2016 nebude firma JENTY vyřizovat objednávky, jelikož si bude dovolovat na dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit v plné síle 11. července.
8.6.2016 by gallus

Přijměte, prosím, veřejnou omluvu za chybnou etiketu výrobku Hořčice kremž. A to především vy, všichni milí lidé, kteří jste zakoupili Hořčici kremž 8. 6. 2016 na trhu v Bruntálu. Na etiketě chybí ve složení výrobku kurkuma (bio), která je v nemalém množství přítomna.

Přesné a správné složení výrobku Hořčice kremž: naklíčené semeno hořčice černé , jablečný ocet JENTY (přírodzené), lák z kysaného zelí (přírodzené), extra panenský olivový olej, kurkuma (bio), nerafinovaná mořská sůl (přírodzené), skořice (bio), koriandr (bio), hřebíček (bio)

Ještě jednou se tímto omlouváme a doufáme, že tento malý nedostatek nezkazí chuťový zážitek z naší Hořčice kremž.
07.06.2016 20:17:54
gallusp
2
Kontakt: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one