jentymala - zelenkavá.png...přirozeně

3. 1. 2017 by gallus

Už jsme tam...

Přeji Vám všem krásný nový rok, spoustu radosti a veselí a ať se máme všichni tak dobře, jak ti dva oslíci. Mají co jíst, kde si hrát, kam jít spát, mají nejednoho dobrého kamaráda, pohodovou rodinu... prostě zdraví a šťastní. Jak to o nich vím? Znám je osobně;)
16. 12. 2016 by gallus

Zápisník byl "přesunut" na facebookové stránky značky JENTY. Stránka je veřejně přístupná, tudíž i nefejsbukáři si mohou počíst. Děkuji za pochopení...nejen já, ale i JENTY musí jít s dobou;)

https://www.facebook.com/www.jenty.cz/
V sobotu a v neděli 10. a 11. prosince 2016 budu se stánečkem na jarmarku Vánoce na zámku v Kravařích. Budu se na Vás tuze těšit!
24. 10. 2016 by gallus

Otvíráme pro Vás náš dvorek každou středu a pátek od 14.30 - 16.00h. Máme tu sezonu kysaného zelí...Máme tu sezónu kysaného zelí. A protože opravdové čerstvé kysané zelí má jen omezenou trvanlivost, přemýšleli jsme, jak jej nabídnout co nejčerstvější. Nejčerstvější je samozřejmě přímo ze škopku. Takže pro Vás otvíráme nejen dvorek, ale především škopek kysaného zelí, a to každou středu a pátek od 14.30 - 16.00h. Výjimkou bude středa 2. 11. 2016, kdy jsme na posledním letošním farmářském trhu v Bruntálu.

Proč že byste měli chodit pro kysané zelí přímo ze škopku, když jsou ho plné regály v každém obchodě? Protože naše kysané zelí je naprosto bez umělých konzervantů a jiných zpomalovačů či umrtvovačů bakterií mléčného kvašení. Nejen bakterie mléčného kvašení, ale ničím nezničené enzymy a vitamíny jsou to, co dělá čerstvé kysané zelí přímo ze škopku jediněčnou, zdraví prospěšnou, probiotickou potravinou. Neváhejte a pro tuto superpotravinu se u nás zastavte!

Pokud přijedete autem, můžete využít parkoviště u Tesca na protější straně ulice nebo lze také zaparkovat v ulici U Panského dvora (za zastávkou Těšínská).
6. 9. 2016 by gallus

S politováním Vám musíme oznámit, že tuto středu, 7. 9. 2016 opět nebudeme přítomni na trhu v Bruntále. Termín přesunujeme na příští tržní středu, tj. 21. 9. 2016.
5. 9. 2016 by gallus

Na tuto sobotu 10. září 2016 jsme byli pozváni na Babí léto do Čabové.

Nemáte-li ještě žádné plány či domácí úkoly a chcete si udělat krásný sobotní výlet se spoustou zábavy, dobrot, zajímavostí, krásy a pohody, přijeďte do Čabové. Manželé Zaoralovi pořádají na svém statku oslavy babího léta. Letos tam budete moci, kromě spousty jiných, ochutnat i naše dobroty.

Budeme se na Vás těšit!
9. 8. 2016 by gallus

Omlouváme se všem návštěvníkům Bruntálských farmářských trhů, které proběhnou 10. srpna 2016. Z důvodu nemoci nebudeme přítomni. Budeme se těšit příště na shledanou.
07.06.2016 20:17:54
gallusp
1
Kontakt: info@jenty.cz
Chcete si přečíst Novinky za čerstva? Rádi Vám je budeme zasílat na Váš email:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one